آرتا دارو آداک زیر مجموعه ای از هلدینگ ان. بی. اس کیش می باشد. این شرکت در طی سال ها فعالیت خود رشد و توسعه مداومی را تجربه کرده است.

در حال حاضر آرتا دارو قابلیت تولید انواع داروها نظیر قرص، قرص روکش دار، کپسول های ژلاتینی سخت، کپسول های سافت ژل، قطره خوراکی، شربت، سوسپانسیون خوراکی، محلول موضعی، ژل موضعی، کرم موضعی و پماد را دارد. همچنین شرکت آرتا دارو بطور پیوسته در تلاش برای افزایش قابلیت های تولید می باشد و هم اکنون درحال به روز کردن تجهیزات و وسایل حساس آزمایشگاهی خود می باشد. آرتا دارو همچنین یکی از بزرگترین شرکت های دارویی ایران در زمینه بسته بندی بالک های دارویی و مکمل های غذایی- رژیمی آمریکایی و آلمانی با کیفیت بسیار بالا می باشد. زمینه فعالیت شرکت آرتا دارو آداک، انکولوژی، قلبی عروقی، زنان و زایمان، مکمل غذایی، پوست و CNS است.


لابراتوار داروسازی آرتا دارو در زمینی به مساحت بالغ بر 16.000 متر مربع و حدود 15.000 متر مربع بنا در ایوان کِی سمنان احداث گردیده است. با تولید محصولات دارویی مختلف از قبیل قرص، کپسول، شربت، پماد، ژل و کرم، جزء شرکتهای جدید التاسیس و مجهز در صنعت داروسازی ایران است که سهم عمده ای را در تولید و عرضه محصولات داروئی کشور از آن خود ساخته است.

 

Demo Image

آرتا دارو آداک

ادامه مطلب

Demo Image

آرتا تجهیز آداک

ادامه مطلب

Demo Image

آرتا تشخیص آداک

ادامه مطلب